Ele IluStuudio

Meie teenused

Teenused

– [ ] KÄTEHOOLDUSED>

Ele IluStuudio Laagris pakub nii tavamaniküüri kui ka maniküüri geellakki kasutades ning prantsuse maniküüri. Parafiinihooldus kätele aitab kuiva ja kareda naha korral, pehmendades nahka ja tagades selle sügavniisutamise. Parafiinihooldust soovitatakse teha kuiva, dehüdreerunud, probleemse ja elastsust kaotanud naha seisukorra parandamiseks.

Kätehoolduste hinnad alates 25 €, hoolduse kestus alates 30 min

– [ ] JALAHOOLDUSED >

Ele Ilustuudio ilusalongis saab pediküüri teha nii tavalakiga kui ka geellakiga! Geellakk on kasutamiseks ka küüne parandamiseks, võimaldab kasvatada murdunud vōi vigastatud varbaküüsi. Pediküüri on oodatud nii mehed kui naised erinevas vanuses, pakume ka raskete ja probleemsete jalgade pediküüri.

Jalahoolduste hinnad alates 45 €, hoolduse kestus alates 90 min

– [ ] DEPILATSIOON SOOJA VAHAGA>

Ebameeldivatest karvadest vabanemiseks on üks parimaid valikuid depilatsioon sooja vaha meetodil, mis sobib erinevatele keha piirkondadele- nägu,kaenlaalused, bikiin,selg, rind, käed, jalad. Depilatsiooni tulemus kestab olenevalt kliendi eripärast, depileeritavast piirkonnast ning sellest, kui kaua on depilatsiooni juba varem tehtud. Järjepideva depilatsiooni tulemusena muutuvad karvad järjest ōrnemaks, harvemaks, heledamaks ja tagasikasvu aeg pikeneb!

Depilatsiooni hinnad alates 15 €, hoolduse kestus alates 15 min

– [ ] **RIPSMETE/KULMUDE HOOLDUSED>

Hästi hoolitsetud, kena kujuga ja korrigeeritud kulmud ja keemiliselt värvitud ripsmed raamivad silmad ning annavad uskumatult palju juurde.

Ripsmete-kulmude hoolduse hinnad alates 15 €, hoolduse kestus alates 10 min

– [ ] RIPSMETE KEEMILINE KOOLUTAMINE/LASH LIFT>

Hoolduse käigus antakse sirgetele ripsmetele loomulik kaardus ilme, mis muudab Su silma avaramaks ja ripsmed efektsemaks. Tulemus püsib 2-3 kuud.

Ripsmete keemilise koolutamise hinnad alates 40 €, hoolduse kestus alates 90 min

– [ ] KULMUDE LAMINEERIMINE> 

Kosmeetiline protseduur, mis aitab karvu korrastada, vormi sättida, fikseerda, tugevdada karva struktuuri. Lamineerimine annab õhukesele kulmule juurde mahtu ja lopsakust. Pärast lamineerimist on lihtne kulme õigesse suunda/asendisse sättida. Karvad muutuvad läikivaks ja siledaks ja igapäevane kulmuhooldus  lihtsamaks

Kulmude lamineerimise hinnad alates 40 €, hoolduse kestus alates 75 min

– [ ] AUGUSTAMINE>

Blomdahl medical on meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemise süsteem. See on välja töötatud koostöös arstidega, kasutades modernset tehnoloogiat ja turvalisi materjale.

Tegemist on steriilse püstolmeetodil süsteemiga.

MEDITSIINILINE PLASTIK ehk haavaniit– ainus kõrvarõngaaukude tegemise kõrvarõngas maailmas, milles on 0% niklit, millega ei teki paranemisperioodil allergilisi reaktsioone!

Augustamise hinnad alates 30 €

– [ ] NÄOHOOLDUSED>

Pakume erinevaid näohoolduseid lihtsast lōōgastavast hooldusest kuni tundliku näonaha hoolduse, akneilmungutega ja erinevatele nahaprobleemidele.

Näohoolduse hinnad alates 65 €, hoolduse kestus alates 60 min

– [ ] ULTRAHELI PUHASTUS ANESI    HAPNIKUHOOLDUSEGA>

Suurepärased tulemused naha sügavpuhastuses, AKNE RAVIS, vananeva naha hoolduses!

Anesi Aqua Vital on sügavpuhastav intensiivhooldus kõikidele nahatüüpidele, niisutab, pinguldab, rikastab nahka hapnikuga, on põletikuvastane, kiirendab naha uuenemisprotsessi, ühtlustab jumet.

Parima tulemuse tagab Anesi Aqua Vital hoolduse läbiviimine kuurina, mis koosneb 5-10 protseduurist olenevalt naha seisukorrast, aga ka ühekordne protseduur annab silmnähtavad tulemused.

Hooldust on võimalik kombineerida C-vitamiiniga, mis on tõhusa, koheselt värskendava ja pinguldava toimega. Seerum parandab jumet ja vähendab pigmendilaike, stimuleerib kollageeni sünteesi nahas ja vähendab kortsujooni.

Anesi näohoolduste hinnad alates 50 €, hoolduse kestus alates 90 min

Ele IluStuudio kontakt

© Ele IluStuudio 2024, All Rights Reserved.